شرکت تعاونی تولید و توزیع چین - ایران

شرکت تعاونی تولید و توزیع چین – ایران، زیر مجموعه شرکت تعاونی تولید و توزیع صنایع چین با مرکزیت بندرآزاد هنک کنگ می باشد. ما از یک پلتفرم جامع تولید و توزیع در راستای بهینه سازی و بومی سازی تولید، استفاده از سرمایه بخش خصوصی چین برای اشتغالزایی در ایران و بسط روش تولید صنعتی ملی و مارکتینگ جهانی در ایران فعالیت می کنیم.

این شرکت دارای دو مرکز دیگر در شهرهای گوانجو (مرکز استان گواندونگ) و جونگ شن (یکی از مراکز اصلی تولیدکنندگان صنایع روشنایی در استان گواندونگ) در کشور چین است.

در ایران با ثبت شرکت پیشتاز فرتاک بهسازان ویرا، اقدام به راه اندازی اولین شهرک صنعتی در راستای اهداف عالیه آن در محل منطقه ویژه اقتصادی سیرجان شده که این اولین قدم در راه کمک به ایجاد اشتغال در کشور ایران است. ما با برنامه ریزی مدون، در تلاش برای جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی کشور چین و ایران در راستای تبدیل شهرک صنعتی در ایران به هاب تولید و صادرات برندهای معتبر چینی در منطقه خاورمیانه هستیم.

آنچه تعاونی تولید و توزیع چین – ایران هدف گذاری کرده است:

۱- کمک به تولید کنندگان چینی و ایرانی برای صادرات محصولات خود به خارج از کشور خصوصا منطقه خاورمیانه.

۲- معرفی بازارهای جدید به تامین کنندگان چینی و ایرانی.

۳- پیدا کردن راه حل بهتر برای سرمایه گذاری در «راه ابریشم نو».

۴- ایجاد تیم تحقیق و توسعه محلی و تیم فروش در مقصد.

۵- راه اندازی نمایشگاه های محلی که نیاز به حضور تولیدکنندگان نیست و تیم های محلی آن را مدیریت میکنند.

ما با حداکثر توان کار می کنیم،  سرعت، کیفیت و دقت در امور، سرلوحه برنامه های ماست. نوآوری جزئی از کار همیشگی ماست که همراه با استفاده از تکنولوژی به روز شده در دنیاست.

تلاش ما ایجاد فرصتهای شغلی بهتر، نوآوری، خلاقیت و ایجاد فضای بهتری برای کسب و کار و سودآوری جوانان تحصیلکرده ایرانی است.

Get insights delivered to your inbox

Get insights delivered to your inbox

با ما در ارتباط باشید.